25 paź 2014

Biznes pewnej Anki

Okres kiedy wstawało się o 8 do pracy, piło w spokoju kawę i rozważało czy iść po południu do kina, czy na lodowisko już dawno minął. Teraz świat przybrał zdecydowanie inny wymiar...wymiar 5D.
Precyzja z jaką matka planuje dzień, aby się z wszystkim uwinąć jest porównywalna z celnością strzału snajpera. Obiad musi być gotowy, pranie wyprane a poprzednie poprasowane, odkurzone, wywietrzone jednym słowem wylizane gniazdko. W między czasie trzeba nakarmić, przewinąć zawieść-odebrać z przedszkola itd. Teraz jestem chwilowo wolna od obowiązków zawodowych i drżę na myśl, gdzie w to wszystko wsadzić  8 godzin w pracy hmmmm.......

A może by tak stworzyć własne miejsce pracy??  takie swoje, zawsze otwarte biuro-pracownię. Takie miejsce ma Ania autorka marki Anka Cyganka
Małe, ciasne ale własne - tak bym to nazwała. Miejsce pracy, które nigdy nie jest zamknięte, jak się spóźnisz nikt na ciebie krzywo nie spojrzy a najważniejsze to, że tam to Ty jesteś szefową.


Przemysłowy overlock achhhh marzenie:)

Ania w życiu zasmakowała już pracy na etacie i w momencie kiedy pojawiły się dzieci wpadła na pomysł własnego biznesu. Jej przygoda z filcem trwa już prawie rok i powiem Wam, że potrwa jeszcze długo. Beach Bag stworzony przez Anie był hitem tegorocznego lata. Jak zobaczyłam torbę oniemiałam - fantastyczne kolory i niespotykane grawery na filcu. Najbardziej podoba mi się to, że oferta jest cały czas poszerzana o dywany, przebrania dla dzieci, etui na telefony, iPody itp. 


Pytacie co to??? a to chlebak:)


Wszystkie prace wycinane są z mistrzowska precyzja przez specjalną maszynę. Jest wielkości pokoju mojej córki, robi to duże wrażenie.


 

Dywanik w klasy oraz filcowe naklejki na ścianę 


 
Z pomocą uszyłam swoją Beach Bag. Dziękuję Aniu:)
Anka Cyganka w akcjiA to nagrody od Anki Cyganki dla Was, już niebawem konkurs, w którym do wygrania wspaniała torba oraz etui na iPoda z filcuAnie będzie można spotkać jutro w Zatoce sztuki w Sopocie podczas targów Mungo Fair. Na hasło: Kulka szpulka macie 10% rabatu. Do zobaczenia jutro na warsztatach.

Prześlij komentarz